loading

Podmínky inzerce


Je zakázáno vkládání duplicitních inzerátů. Veškeré duplicitní inzeráty budou vymazány.


 

1. Inzertní server  www.Minzerce.cz  provozuje fyzická osoba dále jen provozovatel.

 


2. Veškeré služby Minzerce.cz jsou uživatelům poskytovány zdarma. Výjimku tvoří zpoplatněné služby jako topování, zvýraznění inzerce a v některých kategoriích zpoplatněné uveřejnění url odkazu. Na tuto skutečnost je uživatel vždy předem upozorněn.


Zpoplatněné služby technicky zabezpečuje GoPay s.r.o. 

 


3. Inzerujte pouze jednu věc


Uživatelé musí inzerovat zcela konkrétně po jednom kuse,  tj. autobazar smí inzerovat pouze konkrétní vůz, realitní kancelář pouze konkrétní nemovitost. Pokud prodáváte více věcí inzerujte každou zvlášť. Do textu můžete napsat, že toho prodáváte více . U registrovaného uživatele v detailu inzerátu je navíc odkaz, který zobrazí ve výpisu všechny Vaše další inzeráty. U inzerce typu ,,nabídka''  je dobré uvádět cenu. 

 

4. Nadpis inzerátu  

 

Nadpis inzerátu musí odpovídat nabízenému zboží nebo službě. Vyvarujte se nadměrnému používání velkých písmen a znaků.

 

5. Kategorie


Inzerát je třeba umístit v kategorii, která předmětu inzerátu nejlépe odpovídá. Například nabídka světlometů nepatří do kategorie osobní vozy, ale náhradních dílů. Pokud nemůžete zařadit Váš inzerát do vhodné kategorie, vložte inzerci do sekce nezařaditelné. Tuto kategorii sledujeme a pokud je potřeba na základě vložených inzerátů vytvoříme zcela novou kategorii inzerce. Provozovatel si vyhrazuje právo přemístit inzerát do odpovídající kategorie.

 

Inzeráty s obsahem nabízející službu patří do kategorie Služby,podnikání.

(např. postavíme dům, opravíme auto, vyrobíme kuchyňskou linku apod.)

 

Pokud je na stránkách vytvořena přímo kategorie umožňující vložení služby lze do ní nabídku či poptávku umístit. Týká se např. zájezdů, dovolené ubytování, doučovaní, kurzů atd .

 

Bezplatná inzerce není  určena k něčí propagaci, ale k přímému nákupu a prodeji. Podnikatelskou činnost je možné  propagovat zdarma zápisem v našem katalogu firem.

 


6. Fotografie

K inzerátu je možné přiložit jednu hlavní fotografii, která bude viditelná již v náhledu inzerátu a neomezený počet dalších rozšiřujících fotografií. Fotografie musí odpovídat nabízenému zboží nebo službě.  

Při nahrávání fotografií nezapomeňte, že na fotografie stažené z internetu se mohou vztahovat autorská práva. Vložením fotografií na náš server plně přijímáte zodpovědnost vůči autorským právům Vámi vložených fotografií.

 

7. Všechny vložené nabídky zaměstnání, nebo brigády musí mít jasně uvedené následující údaje:


 • název firmy, zaměstnavatele
 • minimální požadavky na žadatele
 • předmět nabízené práce / brigády, kterou bude uchazeč vykonávat

 

V textu inzerátu uvádějte konkrétní požadavky na uchazeče. Veškeré informace musí být dostupné přímo z textu inzerátu.  Rozepište se, prostoru pro vyjádření většiny nabídek je ve formuláři dost. Inzeráty typu ,, napište si o více informací emailem'' nebudou tolerovány. Dále  je do textu  zakázáno vkládat www odkazy,  ID / referenční čísla.


Tyto kategorie slouží pro zprostředkování jasné pracovní nabídky či poptávky. Naším cílem je zajistit, že v kategoriích budou pouze transparentní inzeráty práce či přivýdělku. Toto se týká hlavně nabídek.


Provozovatel si vyhrazuje právo upravit či smazat veškeré inzeráty, které jsou v rozporu s odstavcem 7.  A to i v případě je-li placený, bez nároku na náhradu.

 

8. Všechny vkládané inzeráty nesmí odporovat zákonům České republiky a nesmí být v rozporu s dobrými mravy.

 

9. Je zakázáno vkládat inzerci:


 • opakované nabídky stále stejného zboží (i přeformulovaný text nebo název na stejné zboží / služby je považován za duplicitní)
 • vkládání duplicitních inzerátů
 • nic neříkající inzeráty (typu ,,chceš si vydělat'', ,,postavíme dům'' klikni na odkaz atd.)
 • systémy, které nabízejí bezpracné výdělky, tzv. klikačky, refferal, emailingové systémy, multilevel a jiné provizní systémy, prací, jejichž podmínkou je poplatek předem
 • typu "napište si emailem o více informací" zejména pro nabídky práce a brigád, kde je třeba uvádět konkrétní požadavky. Všechny informace ohledně inzerátu musí být dostupné přímo z textu inzerátu.
 • vkládat do inzerátů, HTML, nebo i jiné skripty (na klikatelný odkaz www. je vyhrazená kolonka při vkládání inzerátu, odkaz nesmí být na homepage, ale odkazovat přímo na prodávaný předmět, nebo službu)
 • vkládat do textu inzerátu názvy firem a jakékoli jiné reklamní sdělní (mimo kategorie služby, zaměstnání, nebo brigády kde by měl naopak název firmy inzerát obsahovat)
 • léků
 • potravinových doplňků, bylinek, hubnutí (mimo kategorii služby)
 • vkládání inzerce pouze za účelem vlastní reklamy, propagace firemní činnosti (mimo kategorii služby)
 • porušující autorská práva dalších osob či subjektů, zejména padělků, kopií, napodobenin, prodej kopírovaných filmů, fotografií, hudby, počítačových a televizních her, a jiných digitálních médií.
 • uvádět klamané či neúplné informace, veškeré informace musí být dostupné přímo z textu inzerátu

 

Je zakázáno vkládat texty, odkazy a fotografie s logem odkazující na jiné inzertní nebo aukční konkurenční weby stejně nebo podobně zaměřeným jako server Minzerce.cz.

 


Inzerentům, kteří budou opakovaně porušovat podmínky inzerce může být zakázáno přihlášení a  přístup na server.

 


10. Doba zveřejnění inzerátu  


Vložený inzerát bude bezplatně zveřejněn po dobu 3 měsíců. Pokud nebude během této doby editován, nebo obnoven, expiruje a přestane se zobrazovat. O této skutečnosti budete informováni zprávou na emailovou adresu zadanou při registraci. Pokud máte potřebu inzerát nadále zobrazovat jako registrovaný uživatel,  máte možnost opět aktivovat jeho 3 měsíční platnost. V profilu uživatele sekce expirované inzeráty.  Neregistrovaný uživatel bere na vědomí, že vložený inzerát nemůže žádným způsobem editovat ani mazat. Inzerát bude po 3 měsících automaticky přesunut do archivu a přestane se zobrazovat ve vypisech inzerátu. (Archiv - inzerce bude  v archivu uložena po celou dobu provozu serveru Minzerce.cz. Takový inzerát není zobrazen ve výpisech inerátů, ale je možné kdykoli inzerát zobrazit pomocí internetových vyhledávačů bez uvedeného kontaktu a emailové adresy.


11. Provozovatel neprovádí kontrolu nabízeného zboží či služeb a negarantuje splnění smluv, ani jiných dohod uzavřených mezi smluvními stranami.

 

12. Provozovatel nenese odpovědnost za obsah inzerátů a přiložených fotografií. Za obsah svého inzerátu nese plnou odpovědnost uživatel. Uživatel je zcela odpovědný za to, že obsahem textu vloženého inzerátu, přiloženými fotografiemi, soubory nebo odkazy, nebudou dotčena práva třetích osob.  Současně si však provozovatel vyhrazuje právo upravit či smazat veškeré inzeráty, které by mohly být v rozporu s právními předpisy či dobrými mravy, ohrožovat veřejný pořádek, porušovat podmínky inzerce nebo by mohly odporovat oprávněným zájmům provozovatele. A to i v případě je-li placený, bez nároku na náhradu.


13. Provozovatel je oprávněn odtajnit údaje uživatele Serveru, bude-li to nezbytné z hlediska dodržení zákona, nebo v rámci soudních či správních řízení vedených se Správcem, nebo proti Správci, aby byla chráněna či bráněna práva správce nebo provozovatelů propojených serverů, nebo aby za daných podmínek byla chráněna osobní bezpečnost uživatelů produktů Správce, poskytovaných v rámci tohoto Serveru nebo třetích osob.


14. Provozovatel prohlašuje, že zavedení služeb Serveru se věnuje a bude věnovat s vynaložením maximálního úsilí a s odbornou péčí, tak aby minimalizoval veškerá případná rizika, která by při řádném využívání služby Serveru mohla vzniknout uživatelům či třetím osobám.


15. Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že provozovatel je oprávněn zasílat uživateli jakékoli emailové zprávy, obsahující např. upoutávky,  informace o novinkách, které server Minzerce.cza jeho ostatní, další projekty nabízí. Odhlášení z odběru novinek je umožneno v každé takové příchozí emailové zprávě. Uživatel souhlasí, že vybraná inzerce může být sdílena do internetu za učelem propagace na podpůrné stránky serveru Minzerce.cz nebo Facebook profil Minzerce.cz. Stejně tak fotografie přiložené k inzerci.

 

16. Uživatel okamžikem zvěřjnění inzerátu uděluje serveru Minzerce.cz bezúplatnou nevýhradní licenci k užití textu inzerátu a připojených fotografií k užití v souladu se smluvními podmínkami serveru Minzerce.cz.


17. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat uživatele uvedených v inzerátu, nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů. Provozovatel neodpovídá za činnost uživatelů služeb Minzerce.cz, ani za způsob jakým služby Minzerce.cz využívají. Nenese také žádnou odpovědnost za případné zneužití služeb serveru uživateli či třetími osobami. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které by uživateli, nebo třetím osobám přímo, nepřímo či náhodně vznikly v důsledku, nebo v souvislosti s využíváním služeb Minzerce.cz. Neodpovídá za škody, které by uživatelům, nebo třetím osobám vznikly v důsledku nemožnosti využívání služeb Minzerce.cz, nebo v přímé či nepřímé souvislosti s touto skutečností. Provozovatel je oprávněn bez souhlasu uživatelů a i bez jejich předchozího oznámení služby Serveru upravovat. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky kdykoli změnit.

 

18. TOPOVÁNÍ inzerátů doklad

EET

Podle zákona o evidenci tržeb  je prodávající povinen vystavit  kupujícímu účtenku. Zároveň je  povinen zaevidovat přijatou tržbu  u správce daně online; v případě  technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Platby technicky zabezpečuje GOPAY s.r.o, infolinka: + 420 840 818 918, gopay@gopay.cz

 

Minzerce.cz